Współpraca

Cieszymy się, że zainteresowały Cię możliwości współpracy – zapoznaj się z już teraz z dostępnymi opcjami. Są to główne kierunki wspólnych działań, jeśli jednak masz pomysł, którego nie ma na liście, to zawsze chętni jesteśmy do rozmowy. Zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do zespołu

Masz zacięcie dziennikarskie, chcesz pisać o sprawach bliskich Twojemu sercu, a może masz inne kompetencje, które mogą się przydać przy tworzeniu naszego portalu? Skontaktuj się z nami i dołącz jako wolontariusz do zespołu redakcyjnego.

Gościnne wpisy

Jeśli nie masz czasu lub możliwości podjęcia stałej współpracy, zachęcamy do publikacji na łamach portalu wpisów gościnnych. Każdy z nich może być opatrzony linkiem zwrotnym do Twojej strony.

Zostań ambasadorem

Prowadzisz blog, kanał Youtube lub inne profile społecznościowe? Wesprzyj naszą misję i zostań ambasadorem, informując i edukując swoich odbiorców. W ten sposób jako autorytet zachęcisz ich do podejmowania zmian w trosce o środowisko.

Edukuj klientów

Masz firmę, prowadzisz kawiarnię, restaurację, hotel lub inną działalność i chcesz zachęcać klientów do zmian w dobrym kierunku? Wykorzystaj swoje możliwości pozytywnego wpływu oraz pokaż swoją markę w nowym świetle. Dostarczymy Ci materiały, które możesz umieścić w widocznym miejscu (wlepka, plakat, ulotka – z opcją modyfikacji i uwzględnienia Twojego logo).

Patronat medialny

Organizujesz jakąś akcję, wydarzenie, spotkanie lub targi powiązane z poruszaną na portalu tematyką? Z chęcią napiszemy o tym oraz podejmiemy współpracę jako patroni medialni.